world match racing tour / Energa Sopot Match Race

Wyniki

Grade 1 - round robin

Team
EM

SG

JA

VL

DP

PT

ŁW

PZ
Points
ERIC MONNIN -1 1 1 1 0 1 1 6
SAM GILMOUR 0 -1 1 1 0 1 1 5
JOACHIM ASCHENBRENNER 0 0 -0 1 0 1 1 3
VLADIMIR LIPAVSKY 0 0 1 -1 0 1 1 4
DEJAN PRESEN 0 0 0 0 -0 0 0 0
PRZEMYSŁAW TARNACKI 1 1 1 1 1 -1 1 7
ŁUKASZ WOSIŃSKI 0 0 0 0 1 0 -1 2
PATRYK ZBROJA 0 0 0 0 1 0 0 -1

Grade 1 Quarterfinal

QuarterfinalR1R2R3
E. Monnin 1 1 0
P. Zbroja 0 0 0
QuarterfinalR1R2R3
S. Gilmour 1 0 1
J. Aschenbrenner 0 1 0
QuarterfinalR1R2R3
V. Lipavsky 0 0 0
Ł. Wosiński 1 1 0
QuarterfinalR1R2R3
P. Tarnacki 0 1 0
D. Presen 1 0 1

Grade 1 Semifinal

SemifinalR1R2R3
E. Monin 0 1 0
S. Gilmour 1 0 1
SemifinalR1R2R3
D. Presen 0 1 0
Ł. Wosiński 1 0 1

Grade 1 Final

FinalR1R2R3
Ł. Wosiński 1 1 0
S. Gilmour 0 0 0

Grade 1 Petit final

Petit finalR1R2R3
E. Monin 1 1 0
D. Presen 0 0 0

Katamaran M32 - Fleet racing

Team R1 R2 R3 R4 R5 R6 Points
SAM GILMOUR 0 0 0 0 0 0 0
ERIC MONNIN 0 0 0 0 0 0 0
JOACHIM ASCHENBRENNER 0 0 0 0 0 0 0
NICKLAS DACKHAMMAR 0 0 0 0 0 0 0
TORVAR MIRSKY 0 0 0 0 0 0 0
CHRIS RAST 0 0 0 0 0 0 0

Katamaran M32 - round robin

Team
SG

EM

JA

ND

TM

CR
Points
SAM GILMOUR -1 1 0 0 1 3
ERIC MONNIN 0 -1 1 0 0 2
JOACHIM ASCHENBRENNER 0 0 -0 1 1 2
NICKLAS DACKHAMMAR 1 0 1 -1 1 4
TORVAR MIRSKY 1 1 0 0 -1 3
CHRIS RAST 0 1 0 0 0 -1

Katamaran M32 Semifinal

SemifinalR1R2R3
0 0 0
0 0 0
SemifinalR1R2R3
0 0 0
0 0 0

Katamaran M32 Final

FinalR1R2R3
Torvar Mirsky 0 0 0
Nicklas Dackhammar 1 1 0

Katamaran M32 Petit final

Petit finalR1R2R3
Eric Monnin 0 0 0
Sam Gilmour 1 0 0

Program

  • Wtorek, 26 lipca
    1. 10.00 - 16.00 Rejestracja i ważenie załóg – Biuro Regat
    2. 11.00 – 18.00 Oficjalne treningi – wokół sopockiego mola
    3. 19.30 Umpires meeting – losowanie jachtów – Biuro Regat
  • Środa, 27 lipca
    1. 10.00 – 18.00 Wyścigi: runda round robin (‘każdy z każdym’) wokół sopockiego mola
    2. 18.30 Konferencja prasowa – Volvo VIP Lounge
    3. 20.00 Ceremonia otwarcia regat Energa Sopot Match Race - Muszla Koncertowa
    4. 21.00 Sailors Coctail, Unique Club & Lounge (Only for Sponsor Guests)
  • Czwartek, 28 lipca
    1. 10.00 – 18.00 Wyścigi: runda round robin (‘każdy z każdym’) wokół sopockiego mola
    2. 18.30 Konferencja prasowa – Volvo VIP Lounge
    3. 19:30 Premiera Katamaranu Wave 58 Breeze - Volvo VIP Lounge
    4. 20:30 Ocean Challenge Yacht Club Night, Unique Club & Lounge (Only for Sponsor Guests)
  • Piątek, 29 lipca
    1. 10.00 – 17.30 Wyścigi: półfinały – wokół sopockiego mola
    2. 17.30 - 18.00 Wyścig VIP Race – wokół sopockiego mola
    3. 18.30 Konferencja prasowa – Volvo VIP Lounge
    4. 20.30 Yachting Night, koncert Jose Torres, Zatoka Sztuki (Only for Sponsor Guests)
  • Sobota, 30 lipca
    1. 10.00 – 15.00 Wyścigi: mały finał i finał – wokół sopockiego mola
    2. 15.00 Konferencja prasowa – Volvo VIP Lounge
    3. 17.00 Ceremonia zakończenia regat – Scena przy fontannie
    4. 20.30 Volvo Yachting Banquet, Sheraton (Only for Sponsor Guests)
Partnerzy
Partnerzy Partnerzy